Predbežná registrácia

Táto registrácia je predbežná a znamená len potenciálny záujem o budúce získanie Prezidentskej zelenej pečate. Ak máte budovu, ktorú mienite obnoviť (alebo už je v procese obnovy a žiadosť o stavebné povolenie bolo podané po 1.1.2021) a radi by ste sa uchádzali o Pečať, pošlite nám cez túto registráciu základné údaje. Radi by sme získali dáta, kde sa hodnotená budova nachádza a aký typ budovy sa jedná. Predbežná registrácia má dva kroky. V prvom kroku zadajte svoj e-mail a heslo, príde vám potvrdzujúci e-mail. Potom sa môžete prihlásiť a cez Pridať budovu vložte základné informácie.

Záväzné prihlásenie budovy pre získanie Pečate bude možná o niekoľko týždňov, kedy bude na portáli formulár pre vyplnenie požadovaných parametrov a možnosť zaslania požadovaných dokumentov. Pre takéto prihlásenie je potrebné mať stavebné povolenie ako je to uvedené v časti Proces získania pečate na tomto portáli. Prosíme zatiaľ uviesť v časti Pridať budovu len základné informácie.

Prečítal/a som si Informáciu o spracovaní a ochrane osobných údajov a pravidiel účasti na Projekte, ktorým som porozumel/a, a s ktorými súhlasím. *